JärelmaksNüüd saab Dentorese hambakliinikus teenuste eest tasuda hiljem!

Modena – Maksa kuni 3 osas, 0€ lisatasu


Modena on sinu igapäevasteks ostudeks loodud kaasaegne makseviis, mis võimaldab ostude eest tasuda kuni 3 osas ning annab lubaduse, et teenus on Sinu jaoks tasuta – 0% intress, 0€ lisatasu.


Kuidas Modenat kasutada?

KUIDAS MODENAT KASUTADA?

 1. Lisa ostukorvi meelepärased tooted
 2. Vali makseviisiks Modena
 3. Tuvasta ennast Smart-ID või Mobiil-ID-ga
 4. Vali mitme osamaksega soovid tasuda (võimalik kuni 3 osamakset 3 kuu jooksul)
 5. Kinnita ja Sinu ost on sooritatud vähem kui minutiga

Ostudokumendid ja muu vajalik info saadetakse sulle e-mailile ja SMS-iga mobiilile ning on ka kättesaadavad Modena iseteeninduses https://portal.modena.ee


Korduma Kippuvad Küsimused

KUI KAUA VÕTAB AEGA MODENAGA MAKSMINE?

Tuvastamisest kuni ostu sooritamiseni võtab keskmiselt 50 sekundit aega.

MILLISEID ANDMEID ON VAJA MODENA MAKSELAHENDUSES SISESTADA?

Tuleb sisestada isikukood ja telefoninumber, tuvastada end Mobiil ID või Smart-ID PIN1 abil ning lõpetuseks kinnitada ost PIN2 parooliga.

KAS VÕIN MAKSTA KA KOHE SUMMA ÄRA? KUIDAS JAOTADA SUMMAT MITMEKS OSAKS?

Selle saad ise ostu sooritades määrata, mitmes osas ja kui pika aja peale soovid enda makset ajatada. Maksimum arv osamakseid on 3 ning kuni maksimum aeg 90 päeva.

KAS ON VÕIMALIK KA VAREM ETTE ÄRA MAKSTA, KUI TEKIB SELLEKS SOOV?

Jah, maksed saad teha vastavalt enda soovile.

KUST MA TEAN MILLAL JA KUHU MAKSTA?

Maksed tuleb teha Modena Estonia OÜ pangakontole. Kõik dokumendid ostu ning maksmise kohta saadetakse sulle emailile ning SMS-iga mobiilile. Lisaks on võimalus näha enda arvete ning ostude detailset ülevaadet Modena iseteeninduses https://portal.modena.ee

MIS VAHE ON JÄRELMAKSUL JA MODENA “MAKSA KUNI 3 OSAS”?

Modena võimaldab maksta kuni kolmes osas toodete eest ilma järelmaksulepingut tegemata ning seda kõike intressi ja teenustasudeta. Samuti ei pea klient täitma pikki andmevälju ning avaldama oma isiklikke finantsandmeid. Järelmaksu puhul on vaja üldiselt täita üle kümne rea andmevälju (sissetulekud, olemasolevad laenukohustused, elukohad jne) ning loomulikult lisandub ka intress ning muud teenustasu.

Modena – Disainitud mugavaks kasutamiseks


Esto


Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

ESTO  järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Vali sobiv toode või teenus, anna klienditeenindajale märku, et soovid tasuda ESTO järelmaksuga ning seejärel kinnita oma tellimus. Ostu kinnitamisel vali endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

 • ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.
 • ESTO järelmaks on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.
 • ESTO järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 1490 EUR, kauba/teenuse maksumus 1490 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 11.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1844.64 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 76.86 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.


ESTO 3 makseviis on innovatiivne lahendus, mis võimaldab ostu kinnitada ja tasuda mugavalt ning kiirelt – kolmes võrdses osas, ilma lisatasudeta!

 Anna klienditeenindajale või müügispetsialistile teada, et soovid oma ostu eest tasuda ülimalt populaarse ESTO 3 makseviisiga,  3-s võrdses osas, ilma lisakuludeta.

ESTO 3 aitab jagada ostusumma kuni 3-ks võrdseks osaks:

 • Ühtegi lisatasu ei lisandu.
 • Lihtsalt kolm võrdses osas makset, kolme kuu jooksul.
 • Esimene makse on alles järgmise kuu 15. kuupäeval.

ESTO 3 makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.


MIS ON ESTO?

ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi.

Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga – info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.


Copyright by Dentores Dental Care OÜ 2016. All rights reserved.